המלצות

לפני מעל כשנה פתחתי עסק עצמאי.
עם הקמת העסק התחלתי ללכת לאיבוד בין מטלות שונות. הדחיפות והחשיבות שלהן, כמה להשקיע בכל אחת ועוד.
המטלות היומיומיות התערבבו עם המטלות לטווח הארוך של העסק וזאת מבלי להבין זאת כלל. כל מה שרציתי לעשות זה פשוט למלא את החור הזה של האחריות לגבי מה חשוב ומה לא ושמישהו אחר כבר יאמר לי מה לעשות. התחלתי לחשוב שאולי פשוט לא מתאים לי להחזיק עסק, אולי אני צריכה לחזור לעבוד בעבודה שכלל לא מעניינת אותי..?!
ואז קיבלתי המלצה חמה עליך.
כשפגשתי אותך מיד הבנתי שתתאימי לי. כל כך נעימה, מקסימה, אמיתית, מסודרת ורואה את מי שיושב מולך.
היית כל כך אכפתית ומילאת אותי במוטיבציה.
הרגשתי כמו ספוג שהיה צמא מאוד למים. כל אינפורמציה שקיבלתי מיד נספגה והובילה לתנועה מהסוג שחיכיתי לו המון זמן.
מיד בשיחות הראשונות הבנתי עד כמה הפרעת הקשב והריכוז שיש לי השפיעה על איך שאני רואה את עצמי, מי שאני ואיך שאני מתנהלת בחיי היומיום. מעולם לא קישרתי את ״התקיעות״ אותה חוויתי כל חיי וחוסר האיזון בין הפוטנציאל הקיים בי למי שהפכתי להיות ל-הפרעות הקשב והריכוז שהעיקו עלי מאז ומתמיד.
לימדת אותי לתת מקום לכל מה שעולה בי. ושהפחדים האלו שקיימים בפנים
הם לא אני, הם שדונים ושלרבים מאיתנו יש אותם. צריך פשוט להדליק את האור במקום בו הם מתחבאים ואז כבר רואים אותם והרבה יותר קל לעשות את ההפרדה ביננו לבינם.
כך המודעות לאט לאט התחילה למלא אותי ובשילוב המוטיבציה מהשיעורים דברים זזו ומצאו את מקומם הנכון.
המון תודה מיכל !!

תקופה ממושכת לא ידעתי מה אני רוצה מעצמי,מי אני ומה המטרות שלי בחיים. הייתי מבולבל מאוד. התיעצתי עם אחותי והיא אמרה לי שהיא מכירה מישהי שתוכל לעזור לי. בהתחלה זה היה נשמע לי דבילי אבל הייתי נחוש לצאת מהרבה קשיים ויותר נכון להתמודד(מושג שלא הכרתי לפני האימון...). כשנפגשתי עם מיכל בפעם הראשונה הייתי בטוח (למרות חוסר הבטחון!) שאני רוצה להמשיך בתהליך האימון.ממש קיבלתי אויר לנשימה לאפשר לעצמי להתחיל להאמין בעצמי.קיבלתי רצון מטורף להוביל את עצמי לשינוי משמעותי בחיים!רצון מטורף להצליח כי לכל אתגר למדתי שיש כלים להתמודד .הקו המחשבתי השתנה בצורה חיובית כלפי עצמי ואחרים.האימון שינה לי הרגלים של דפוסי חשיבה,עבודה מהשורש בכל מובן:רגשי,מחשבתי,נפשי ובעיקר מעשי.אצל מיכל זו העבודה שלא מחסירה שום פרטושום בעיה ללא פתרון מהשורש היא מביאה את הכלים הכי טובים ושימושיים בכל תחום. האימון אצל מיכל נתן לי אמונה בעצמי  ,שיפור היכולות ,פיתוח אסרטיביות ומנהיגות.
סומך עליה בעיניים עצומות. ממליץ בחום.

מיכל
הגעתי אליך במטרה להתקדם מבחינה מקצועית ולפקס את עצמי בכמה תחומים בחיי ובכל מטרה שאציב לעצמי. מהפגישה הראשונה הרגשתי נח לשתף ולספר למרות שחשבתי שזה לא יהיה קל.פגישות האימון היו ממוקדות מאוד ויחד עם זה היו כיפיות. קיבלתי המון טיפים,השגתי את המטרות שרציתי במקום העבודה ובבית שלי וקיבלתי כלים להמשיך ולהתמודד עם האתגרים ואני יודעת שאני בדרך הנכונה.. תודה על ההקשבה .את פשוט אדם מדהים.הייתי מוכנה להפוך את פגישות האימון לדרך קבע.תודה על הכל

עדי

אני בעצמי עם הפרעת קשב ויש לי שלושה ילדים. היה לי חשוב להשיג באימון סדר יום תקין וניהול כלכלי. בזכות האימון  קיבלתי כלים לניהול סדר יום ותכנון שעשו לי סדר בחיים ולמשפחה שלי. אלה דברים שלא הייתי מודע אליהם לפני. למדתי המון על התופעה של הפרעת הקשב .פתאום הדברים קיבלו שם והסבר. לא חשבתי שהפרעת הקשב כל כך רחבה ומשפיעה על כל תחומי החיים שלי כהורה וכבן אדם. בזכות האימון כל הגישה שלי כלפי הילדים השתנתה .קיבלתי את היכולת לנהל סדר יום תקין ולהיות איתם יותר.  בזכות התהליך למדתי למתן את התפיסות הקיצוניות בחיי ולמצוא את התחום האפור והכי חשוב שלמדתי להעריך את עצמי. תודה על הכל.

י. 35

למדתי בזכות האימון איתך איך להתמודד עם הפרעת הקשב בדברים שהפריעו לי כמו ניהול זמן, דחיינות ומחשבות שליליות שפגעו לי בסדר היום. למדתי איך להתנהל מול אנשים אחרים ולבוא מאורגן לפגישות. הבנתי שהבעיות שקיימות בגלל הפרעת הקשב לא נעלמות ואי אפשר להתעלם ממנה  ושצריך לדעת לחיות איתה ולנהל אותה אחרת היא תנהל אותי. הבנתי שבגלל הפרעת הקשב לא הצלחתי להסתכל לטווח הרחוק, דבר שכרגע אני עושה ושיפרו  לי את החיים.  .גיליתי  את העוצמות שבי שלא זיהיתי אותן לפני כן והיום בזכות המודעות שלי אליהן אני מתקדם בזכותן.

תודה על הכל

י. 25

עיצוב ובניית אתר wixer.co.il

  • Facebook - White Circle

Follow me on